באנר מימון לרכב חדש אלבר קרדיט
דף הבית > מימון לרכב חדש אלבר קרדיט

מימון לרכב חדש או יד ראשונה – אלבר קרדיט

רכב החלומות שלכם בהישג ידכם!

מי צריך מימון לרכב? 

אנחנו מבינים את הקושי העומד מאחורי רכישת רכב ומציעים לכם מגוון רחב של פתרונות מימון לרכב שיעזרו לכם לרכוש את רכב חלומותיכם, חדש או יד ראשונה, בקלות המרבית ועם שלל היתרונות שמימון יכול לאפשר לכם.
מעוניינים לרכוש רכב ולא בטוחים שיש לכם את כל הסכום הדרוש? קניית רכב חדש או יד ראשונה דורשת חסכון כסף למשך תקופה ארוכה או לחלופין, לנסות ולשכנע את הבנק לקבל הלוואה לרכישת רכב. 
גם במקרים בהם יש בידכם את הסכום הדרוש – מימון לרכב יכול להתאים לכם!

לדוגמא, במקרים בהם אתם צריכים את הכסף למטרה אחרת שלטובתה אין אופציית מימון אטרקטיבית, בשביל פריסת ההוצאות עבור רכישת הרכב לתשלומים קבועים וגם כדי ליהנות מהטבות מס לחברות ולעצמאיים. 

מה ההבדל בין רכישת רכב באמצעות מימון לבין רכישת רכב באמצעות הלוואה מהבנק?

היתרונות המשמעותיים של מימון לרכב הם מתן מלוא סכום הרכישה והיעדר הצורך בהון עצמי גבוה. מימון לרכב מאפשר גם למי שאין ברשותו חסכונות גבוהים לרכוש רכב חדש או יד ראשונה ולשלם עליו בתשלומים קבועים וידועים מראש, בדומה להלוואה. מימון לרכב לא דורש שבירת תוכניות חסכון או ניצול לרעה של מסגרת האשראי הפרטית או העסקית, מימון לרכב מאפשר פריסה נוחה של תשלומים.

קונים רכב חדש או יד ראשונה עם "אלבר קרדיט"

ב"אלבר קרדיט" תקבלו מימון רכב בשווי של עד 100% מעלותו. פגישה עם היועץ שלנו תעזור לכם לתכנן את המסלול הנוח ביותר עבורכם שיכלול את הסכום הראשוני אותו תשקיעו, גובה ההחזר החודשי, כמות החודשים להחזר והתשלום הנותר לאחר סיום המימון. גם את הסכום הזה – תוכלו לשלם בתשלומים נוחים. מימון לרכב חדש או יד ראשונה באמצעות אלבר קרדיט לא יקטין את מסגרת חשבון הבנק שלכם או יגביל את ההוצאה החודשית בכרטיס האשראי, מכיוון שמדובר במימון חוץ בנקאי שאינו כפוף לבנקים. באלבר קרדיט הלקוח הוא העיקר – אנחנו כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום לרכב חדש למציאות.

 התקשרו אלינו ל 03-6051500 או השאירו פרטים ואנחנו נדאג למצוא לכם את פתרון המימון המתאים ביותר עבורכם.  

לקבלת הצעת מימון לרכב חדש מנציג אלבר

Loading nanoRep