באנר מימון לרכב חדש אלבר קרדיט
דף הבית > מימון לרכב חדש אלבר קרדיט

מימון לרכב חדש או יד ראשונה – אלבר קרדיט

רכב החלומות שלכם בהישג ידכם!

מי צריך מימון לרכב? 

מעוניינים לרכוש רכב ולא בטוחים שיש לכם את כל הסכום הדרוש? כדי לרכוש רכב חדש או יד ראשונה תצטרכו לחסוך כסף במשך תקופה ארוכה או לנסות ולשכנע את הבנק לקבל הלוואה לרכישת רכב. גם במקרים בהם יש בידכם את הסכום הדרוש, מימון לרכב יוכל להתאים לכם. לדוגמה במקרים בהם אתם צריכים את הכסף למטרה אחרת שלטובתה אין אופציית מימון אטרקטיבית, בשביל פריסת ההוצאות עבור רכישת הרכב לתשלומים קבועים וגם כדי ליהנות מהטבות מס לחברות ולעצמאיים.
אנחנו מבינים את הקושי שעומד מאחורי רכישת רכב ומציעים לכם מגוון פתרונות מימון לרכב שיעזרו לכם לרכוש את רכב חלומותיכם, חדש או יד ראשונה, בקלות האפשרית ועם מרב היתרונות שמימון יכול לאפשר לכם.

רכישת רכב באמצעות מימון או באמצעות הלוואה מהבנק?

הלוואה לרכישת רכב מטעם הבנק תלויה בהיסטוריה של המבקש עם הבנק ובכך גם תלוי גובה ההלוואה שתינתן. לעומת זאת, שני היתרונות המשמעותיים של מימון לרכב הם מתן מלוא סכום הרכישה והיעדר הצורך בהון עצמי גבוה. מימון מאפשר גם למי שאין ברשותו חסכונות גבוהים לרכוש רכב חדש או יד ראשונה ולשלם עליו בתשלומים קבועים וידועים מראש בדומה להלוואה.

קונים רכב חדש או יד ראשונה עם "אלבר קרדיט"

ב"אלבר קרדיט" תקבלו מימון רכב בשווי של עד100% מעלותו. פגישה עם היועץ שלנו תעזור לכם לתכנן את המסלול הנוח ביותר עבורכם שיכלול את הסכום הראשוני אותו תשקיעו, גובה ההחזר החודשי, כמות החודשים להחזר והתשלום הנותר לאחר סיום המימון. גם את הסכום הזה – תוכלו לשלם בתשלומים נוחים. מימון לרכב חדש או יד ראשונה באמצעות אלבר קרדיט לא יקטין את מסגרת חשבון הבנק שלכם או יגביל את ההוצאה החודשית בכרטיס האשראי, מכיוון שמדובר במימון חוץ בנקאי שאינו כפוף לבנקים. באלבר קרדיט הלקוח הוא העיקר – אנחנו כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום לרכב חדש למציאות.

 התקשרו אלינו ל 03-6051500 או השאירו פרטים ואנחנו נדאג למצוא לכם את פתרון המימון המתאים ביותר עבורכם.  

לקבלת הצעת מימון לרכב חדש מנציג אלבר

Loading nanoRep