באנר מימון לרכב חדש אלבר קרדיט
דף הבית > מימון לרכב חדש אלבר קרדיט

מימון לרכב חדש או יד ראשונה – אלבר קרדיט

רכב החלומות שלכם בהישג ידכם!

מי צריך מימון לרכב?

אנחנו מבינים את הקושי העומד מאחורי רכישת רכב ומציעים לכם מגוון רחב של פתרונות מימון לרכב שיעזרו לכם לרכוש את רכב חלומותיכם, חדש או יד ראשונה, עם שלל היתרונות שמימון יכול לאפשר לכם. מעוניינים לרכוש רכב ולא בטוחים שיש לכם את כל הסכום הדרוש? קניית רכב חדש או יד ראשונה דורשת חסכון כסף למשך תקופה ארוכה או לחלופין, לנסות ולקבל מהבנק לקבל הלוואה לרכישת רכב. גם במקרים בהם יש בידכם את הסכום הדרוש – מימון לרכב יכול להתאים לכם!

לדוגמה, במקרים בהם אתם צריכים את הכסף למטרה אחרת שלטובתה אין אופציית מימון אטרקטיבית או בשביל פריסת ההוצאה עבור רכישת הרכב לאורך זמן.

מה ההבדל בין רכישת רכב באמצעות מימון לבין רכישת רכב באמצעות הלוואה מהבנק?

מימון לרכב מאפשר גם למי שאין ברשותו חסכונות גבוהים לרכוש רכב חדש או יד ראשונה ולשלם עליו בתשלומים לאורך זמן. מימון לרכב לא דורש "שבירת" תכניות חסכון או ניצול של מסגרת האשראי הפרטית או העסקית, ומאפשר פריסה נוחה של תשלומים.

קונים רכב חדש או יד ראשונה עם "אלבר קרדיט"

ב"אלבר קרדיט" יש לכם אפשרות לקבל מימון לרכב בהיקף של עד 100% מעלותו. פגישה עם הנציגים שלנו תעזור לכם לתכנן את המסלול הנוח ביותר עבורכם שיכלול את הסכום הראשוני אותו תשקיעו, גובה ההחזר החודשי, מספר החודשים להחזר והתשלום הנותר לאחר סיום המימון. באלבר קרדיט הלקוח הוא העיקר – אנחנו כאן כדי לעזור לכם להפוך את החלום לרכב חדש למציאות.

התקשרו אלינו ל 03-6051500 או השאירו פרטים ואנחנו נדאג למצוא לכם את פתרון המימון המתאים ביותר עבורכם.

שם המלווה: אלבר קרדיט בע"מ; אי-עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

לקבלת הצעת מימון לרכב חדש מנציג אלבר