באנר קניית רכב מליסינג
דף הבית > כתבות ומאמרים > קניית רכב מליסינג

קניית רכב מליסינג

חברות הליסינג בישראל מאפשרות למכור רכבים חדשים שלא עלו על הכביש במחירים הנמוכים בעשרות אחוזים.

בימים בהם אנו מתמודדים עם יוקר המחייה ומצב כלכלי לא פשוט, אין ספק שקניית רכב חדש היא הוצאה שלא תמיד אפשרית עבורנו. הפיתרון הוא לרכוש רכב מחברת ליסינג. בשנים האחרונות, הפך ליסינג פרטי לפופולרי מאוד בענף רכישת הרכב. מדובר למעשה בחכירה של הרכב לטווח ארוך, לרוב עד 5 שנים, כשבמשך התקופה הזאת אתם מחזיקים ברכב ומשלמים לחברת הליסינג תשלום חודשי. הרכב יהיה רשום על שמה של חברת הליסינג, עד שאתם תסיימו להשלים את הרכישה. חברת הליסינג מאפשרת לכם לרכוש רכב 0 קילומטר - אחת העסקות המשתלמות ביותר בתחום קניית הרכב.

מהי עסקת 0 קילומטר?

חברות הליסינג בישראל רוכשות כמחצית מהרכבים החדשים הנמכרים במדינה. הן מקבלות הנחות על מחירי הרכב שהלקוח הפרטי לא יכול לקבל. בשל כך, יש להן אפשרות למכור רכבים חדשים שלא עלו על הכביש במחירים הנמוכים בעשרות אחוזים ממחיר הרכב דרך היבואן. ההזולה מתבססת על כך שהרכב הוא כביכול רכב יד שנייה, כשהיד הראשונה היא של חברת הליסינג. חברת הליסינג כמובן לא עשתה שימוש ברכב, ולכן הרכב נקרא 0 קילומטר, ועניין היד הוא רק על הנייר. באמצעות עסקת רכב 0 קילומטר, אתם יכולים ליהנות מרכב חדש במחיר נמוך. לפני קניית רכב דרך חברת ליסינג יש כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם:

טיפים לקניית רכב מליסינג

השוואת מחירים

ראשית, חשוב מאוד לערוך השוואת מחירים בין חברות הליסינג השונות. המחיר של דגם רכב מסוים עשוי להשתנות בין חברות הליסינג בהתאם למבצעים שהחברות מציעות ולפי המלאי שזמין בחברה. מומלץ לעיין במחירונים של הרכב בו אתם מעוניינים ולבדוק מהו הרכב המתאים לתקציב שלכם. לאחר מכן, בקשו מחברות הליסינג הצעות מחיר על דגם הרכב המבוקש או על דגמים אחרים שעשויים להתאים לכם. בנוסף, מומלץ לערוך השוואה בין מחיר הרכב דרך ליסינג פרטי לבין מחיר הרכב דרך היבואן. כמו כן, בדקו האם מחיר הרכב כולל את המע״מ ומהו בדיוק הסכום שעליכם להיפרד ממנו בכל חודש.

בדיקת היסטוריית הרכב

אם אתם מתעניינים בקניית רכב של 0 קילומטר, אל תסתפקו בהבטחה של חברת הליסינג לכך שהרכב לא עלה על הכביש. בקשו לראות את המסמכים המעידים על כך ובדקו את הקילומטראז׳ של הרכב. חשוב לבדוק מהו תאריך העלייה של הכביש לרכב שהחברה מציעה לכם, זאת משום שתאריך העלייה משפיע על מחירו בהמשך. בנוסף, מהתאריך של העלייה האחריות על הרכב נכנסת לתוקף, כך שרכב שעמד שלושה חודשים בחברת הליסינג ״בזבז״ שלושה חודשים מהאחריות.

בדיקת אופציות המימון

ערכו השוואה בין חברות הליסינג לגבי אופציות המימון והסדרי התשלום של הרכב. בררו מהו שיעור המקדמה שעליכם לשלם, מהי פריסת התשלומים ומהו שיעור הריבית. אל תהססו לנהל משא ומתן לגבי הסדר התשלום ואופציות המימון, ובחרו בחברת ליסינג המציעה לכם את הסדר התשלום הנוח ביותר.

בדיקת הרכב לפני הקנייה

חברת הליסינג צפויה להציג בפניכם בדיקה לרכב בו אתם מתעניינים, אך אל תסתפקו בכך. קחו את הרכב לבדיקה במכון אמין או במוסך מורשה. במידה ונמצאו תקלות ובעיות כלשהן ברכב, עליכם לדרוש מחברת הליסינג שהן יפורטו בחוזה קניית רכב ושהן יתוקנו לפני הרכישה.

נסיעת מבחן

לפני שאתם סוגרים עסקה עם חברת הליסינג, עליכם לבדוק האם הרכב אכן מתאים לכם. בקשו לצאת לנסיעת מבחן בדגם הרכב הספציפי שבו אתם מתעניינים, ובחנו את הביצועים שלו במהלך הנסיעה. שימו לב האם הנהיגה נוחה לכם, מהו האבזור של הרכב, ובדקו שהמזגן עובד ושאין קולות חשודים הנשמעים במהלך הנסיעה שעלולים להעיד על תקלות שונות.

בדיקת תאריך הטסט לרכב

חשוב לזכור שאגרת השינוי השנתית עולה כאלף שקלים, ולסכום זה עליכם להוסיף גם את הזמן היקר שעליכם להקדיש על לקיחת הרכב לטסט. לכן, חשוב לבדוק האם הרכב נמצא לפני מועד הטסט השנתי שלו ובהתאם לכך לשקלל זאת במחיר.

בדיקת אופציית טרייד אין

מומלץ לבדוק עם חברת הליסינג האם קיימת אופציה לבצע טרייד אין על רכבי 0 קילומטר. טרייד אין n>היא עסקה שבה אתם מחליפים את הרכב הישן שלכם ברכב חדש ומתקדם יותר. טרייד אין מאפשרת לכם לחסוך זמן, אנרגיות וכאב ראש על מכירה של רכב הישן - כל שעליכם לעשות הוא להגיע עם הרכב הישן שלכם ולצאת בתוך שעות ספורות עם רכב חדש של חברת הליסינג.

חלקי הרכב הנלווים

מצאתם את רכב החלומות שלכם והחלטתם לרכוש אותו מליסינג פרטי? ברכותינו! לפני שאתם יוצאים עם הרכב החדש שלכם, חשוב לבדוק שיש ברשותכם את כל החלקים הנלווים שלו, כמו שטיחים, כיסוי לגלגל, אנטנה, גלגל רזרבי, משולש וספר לרכב.

 

מהם היתרונות של קניית רכב מליסינג?

מגוון גדול של רכבים

כאשר תגיעו למגרש של חברת ליסינג, תוכלו להתרשם מההיצע הרב של דגמי הרכבים הקיימים בחברה. חברת ליסינג, כמו אלבר למשל, מחזיקה במגוון רחב של סוגי רכבים, כך שלא תצטרכו לטרטר את עצמכם ברחבי הארץ כדי למצוא את הדגם הרכב שבו אתם מעוניינים.

תנאי מימון נוחים
קניית רכב מחברת ליסינג מתאימה לאנשים שאין להם את ההון הראשוני לקנות רכב, בוודאי לא רכב חדש. בניגוד לרכישת רכב מהיבואן או דרך אדם פרטי, לא תצטרכו לקחת הלוואה מהבנק כדי לקנות את הרכב. חברת הליסינג מעניקה לכם פריסת תשלומים רחבה ונוחה, כך שתוכלו לעמוד בהוצאות רכישה. 

מחיר נוח

כפי שכבר ציינו, המחירים של רכבי 0 קילומטר הנמכרים דרך חברת ליסינג, הינם זולים בעשרות אחוזים מהמחירים של אותם רכבים הנמכרים דרך היבואן. שאם אתם רוצים לחסוך באופן משמעותי בקניית רכב, מומלץ להגיע לחברת ליסינג כמו חברת אלבר. כך שתוכלו לנסוע ברכב חדש, ולשלם עליו הרבה פחות. 

הקפדה על טיפולים

חברת הליסינג מחויבת לשמור על מצב הרכבים שלה. רכבים הנמצאים במגרש של חברת הליסינג זוכים לטיפולים קבועים וטובים במוסך, כך שכל תקלה מטופלת בקפידה ולא מוזנחת. לעומת זאת, בעלי רכבים בשוק הפרטי עשויים להזניח תקלות מסוימות ברכב, לא לתקן אותן ולא לטפל ברכב כראוי.

פחות התעסקות ו״כאב ראש״

קניית רכב דרך המגזר הפרטי כרוכה בהתעסקות רבה. עליכם לבזבז זמן רב על חיפושים, לפגוש עשרות בעלי רכבים ולבחון כמה וכמה מכוניות הנמצאים במקומות שונים עד שתמצאו את הרכב המתאים לכם. לעומת זאת, חברת ליסינג מאפשרת לכם להגיע למקום אחד מרכזי בו תוכלו לבחור רכב מתוך מגוון רחב של רכבים בהתאם לתקציב שלכם. 

אפשרות לטרייד אין

יתרון נוסף של קניית רכב מליסינג הוא האופציה לבצע עסקת טרייד אין כמו שתוכלו למצוא בחברת אלבר. לבעלי רכב רבים אין פנאי ואנרגיות לבזבז על מכירת רכב באופן עצמאי הכרוכה בפרסום הרכב באתרי האינטרנט, בלוחות רכבים בעיתונים, בפגישות ובניהול משא ומתן מייגעים עם קונים פוטנציאליים. עסקת טרייד אין מאפשרת לכם להגיע לחברת הליסינג עם הרכב הישן שלכם ולהחליף אותו בתוך שעות ספורות ברכב חדש ומתקדם, ולחסוך את ההתעסקות המיותרת. אתם נכנסים לחברה עם רכב ישן ויוצאים עם רכב חדש של 0 קילומטר.

אז אם אתם מתעניינים לגבי קניית רכב מליסינג, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הצעה משתלמת מחברת אלבר לרכישת של רכב אפס קילומטר -*3537

לקבלת הצעה מנציג אלבר