דסקטופ אתר אלבר באנר ראשי בכל עמוד כולל דף הבית (7)

ליסינג תפעולי

אלבר היא החברה המובילה בין חברות הליסינג בישראל לשירותי ליסינג תפעולי לחברות ועסקים

מה זה ליסינג תפעולי?


ליסינג תפעולי זו שיטה שבה עושים עסקת "חכירה" על רכב. העסקה יכולה להיות על רכב אחד, ועד צי של אלפי כלי רכב לחברה. שיטת הליסינג התפעולי מיועדת לחברות או לארגונים שרוצים לעשות מיקור חוץ (Outsourcing) לצי הרכב שלהם. בעסקת ליסינג תפעולי הלקוח בוחר את סוגי הרכבים שבהם הוא מעוניין, והוא משלם סכום חודשי קבוע לתקופה ידועה מראש. התשלום הוא על השימוש ברכב, על הטיפולים השוטפים, על הביטוח ועל שאר השירותים הניתנים, כמו שירותי חילוץ וגרירה, רכב חלופי, שירות נהגים, מוקד טלפוני 24 שעות ועוד.
מחיר עסקת הליסינג מוסכם מראש ובמהלך כל תקופת חוזה הליסינג הרכב שייך לאלבר ונמצא בבעלותה. חשוב
לדעת כי בשונה מליסינג מימוני פרטי, במסגרת ליסינג תפעולי אלבר דואגת לכל האחזקות השוטפות, הטיפולים והרישיונות.


מחירים משתלמים ונוחות מקסימלית


ליסינג תפעולי נחשב כיום לדרך המועדפת על חברות ועצמאים לשימוש ולאחזקת כלי רכב. מדובר בקניית שירות שבחישוב כולל כדאית הרבה יותר מרכישה ואחזקה עצמית של הרכב. במסגרת הליסינג התפעולי הלקוח נוהג ברכב בבעלות אלבר ומשלם תמורת השימוש והשירות סכום חודשי קבוע.
אלבר היא הראשונה בקרב חברות הליסינג שבתחום, כשכל הפעילות קורית תחת סטנדרטים בינלאומיים ולפי תו האיכות הבינלאומי ISO 9001:2015. אנחנו משקיעים המון מאמצים ומשאבים במערך השירות והתפעול, כשהמטרה שלנו היא לשמור על מחירים משתלמים ועל רמת שירות גבוהה ויציבה לאורך זמן. עמידה בסטנדרטים גבוהים ומתן שירות ברמה בלתי מתפשרת הם לגמרי הבסיס שלנו.

 

סוגים של ליסינג תפעולי


- ליסינג תפעולי חלקי - תשלום חודשי עבור הרכב, ביטוח מקיף, אגרת רישוי, ביטוח חובה ותשלום נוסף באם יש חריגה בקילומטראז' שסוכם מראש.
- ליסינג תפעולי מלא - תשלום חודשי עבור הרכב, בצירוף שירותי אחזקה מלאים וחבילת שירות מקיפה. כחלק מכל זאת הלקוחות מקבלים:
  אחזקה שוטפת, טיפולים שוטפים, תיקונים, החלפת צמיגים, מגבים ומצבר, שירותי שינוע, רכב חלופי, רכב גישור, שירותי דרך, חילוצים וגרירות ועוד.

חשוב לציין שבשני המקרים, בסוף תקופת עסקת הליסינג הרכב יוחזר לאלבר. הארכת החוזה אחרי סוף תקופת הליסינג תהיה בהתאם לתנאים חדשים שיוסכמו.


ליסינג עושים רק באלבר


אמינות מעל הכל
- בעסקת ליסינג תפעולי מול אלבר מובטח לכם ראש שקט, אנחנו מבטיחים לכם שקיפות מלאה וגב פיננסי.
מחירים ותנאים משתלמים במיוחד - מימון אטרקטיבי ונוח שיחסוך לכם בהוצאות ובעלויות עקיפות (מנהלה, זמן עובדים ועוד) וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון.
איכות - באלבר כלי הרכב זוכים לתחזוקה אופטימלית. אצלנו כל כלי הרכב מקבלים טיפולים באופן שוטף במוסכים מורשים, תוך כדי הקפדה על תיקונים מידיים ושמירה על איכות בלי פשרות.
שירות מקצועי ואישי - מוקד טלפוני מקצועי עומד לרשות הלקוחות שלנו 24/7, עם מנהל לקוח אישי, ביחד עם צי של ניידות שירות מקצועי, סניפי שירות ליסינג בפריסה ארצית ומנהלי שירות ותפעול מנוסים. כל אלה נותנים לנו באלבר את היכולת להעניק שירות לפי הסטנדרטים הכי גבוהים בשוק.
כיסוי ביטוחי - ביטוח חובה ומקיף, שירותי גרירה, חילוץ ורכב חלופי.
כמות - היצע כלי הרכב שעומד לרשותכם בסניפי אלבר הוא מהגדולים ביותר בארץ. תוכלו למצוא מגוון רכב של כלי רכב מהנחשקים בשוק הישראלי ומסוגים שונים.
זמינות -בזכות הפריסה הארצית של סניפי אלבר השונים אנחנו יכולים להבטיח לכם זמינות ויעילות בתחזוקה שוטפת ובפתרון לכל בקשה.
מערך השירות - מתבצע על ידי עובדי אלבר ולא באמצעות קבלני משנה. בנוסף, לאלבר יש חברות בת שתומכות במערך השירות (ממיסי שירותי דרך וגרירה, מוטו פארק חברת חלקי חילוף) שמאפשרות להתחייב לזמני
שירות מהירים במיוחד.

ניהול צי רכב

הלקוחות שלנו נהנים משירותי Outsourcing (שירותים ממקורות חיצוניים) לניהול צי הרכב ויכולים להפקיד בידי המומחים של אלבר את כל האחריות למשימה הסבוכה של ניהול צי רכב וההפעלה שלו. הבחירה באפשרות הזו נותנת שקט מקצועי בתחום הרכב, יעילות מקסימלית ויתרון כלכלי רב. ככה הלקוחות יכולים להפנות את הכספים שנחסכים להשקעה בתחומים אחרים של העסק שלו.


כל היתרונות בשירות ליסינג תפעולי:


- אמינות מוחלטת וגב פיננסי איתן
- חסכון בהוצאות
- חסכון בעלויות עקיפות (מנהלה, זמן עובדים ועוד)
- יתרונות מיסוי
- תזרים מזומנים אחיד וקבוע
- ניכוי המאזן מסעיפי פחת והון
- ניצול הון החברה והפניית תקציבים לתחומים מייצרי הכנסה
- ניהול מלא של צי הרכב מעניק לך "ראש שקט"
- שירות מקצועי ומנהל לקוח אישי
- מוקד טלפוני 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע
- תחזוקה שוטפת, בפריסה ארצית מלאה
- ביטוח חובה ומקיף
- שירות נהגים
- כיסוי ביטוחי
- שירותי גרירה, חילוץ ורכב חלופי
- איבזור מתקדם


מכרז ליסינג תפעולי לכלי רכב


בסופו של יום, גם אם תבחרו בליסינג תפעולי מלא וגם אם תבחרו בחלקי, חשוב שתבחרו בזהירות מול איזו חברה לעבוד.

אנחנו באלבר מבטיחים לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר עם מחירים משתלמים ואת הערך הטוב ביותר בתמורה להשקעה שלכם.

למידע נוסף בנושא ליסינג תפעולי >>

לקוחותינו

ליסינג תפעולי פרטי

ליסינג תפעולי לעסקים