באנר ליסינג תפעולי
דף הבית > ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי

אלבר היא החברה המובילה בין חברות הליסניג בישראל למתן שרותי ליסינג תפעולי לחברות ועסקים ובעלת ניסיון רב בתחום הליסינג.

מהו ליסינג תפעולי?

ליסינג תפעולי הינה שיטה שבה מתבצעת עסקת "חכירה" על כמות שנעה מכלי רכב בודד עד צי של אלפי כלי רכב לחברה. שיטת הליסינג התפעולי מיועדת לחברות או ארגונים אשר מבקשים לבצע מיקור חוץ (Outsourcing) עבור צי הרכב שלהם. בעסקת ליסינג תפעולי, הלקוח בוחר את סוגי הרכבים בהם הוא מעוניין ומשלם סכום חודשי קבוע לתקופה ידועה מראש על השימוש ברכב, הטיפולים השוטפים, הביטוח ושאר השירותים הניתנים, כגון: שרותי חילוץ וגרירה, רכב חלופי, שירות נהגים, מוקד טלפוני 24 שעות ועוד. מחיר עסקת הליסינג מוסכם מראש ובמהלך כל תקופת חוזה הליסינג הרכב שייך לאלבר ונמצא בבעלותה. חשוב לדעת כי בשונה מליסינג מימוני פרטי, במסגרת ליסינג תפעולי אלבר דואגת לכל האחזקות השוטפות, הטיפולים והרישיונות.

מחירים משתלמים ונוחות מירבית

ליסינג תפעולי נחשב כיום לדרך המועדפת על חברות ועצמאים לשימוש ואחזקת כלי רכב. מדובר בקניית שירות שבחישוב כולל כדאית הרבה יותר מרכישה ואחזקה עצמית של הרכב. במסגרת הליסינג התפעולי הלקוח נוהג ברכב בבעלות אלבר ומשלם תמורת השימוש והשירות סכום חודשי קבוע. אלבר היא הראשונה בקרב חברות הליסניג בתחומה, היא החלה לעבוד תחת סטנדרטים בינלאומיים ועל פי תו האיכות הבינלאומי ISO 9001:2015. אלבר משקיעה רבות במערך השירות והתפעול מול לקוחותיה ושמה לה למטרה לשמור על מחירים משתלמים ורמת שירות גבוהה ויציבה לאורך זמן. עמידה בסטנדרטים גבוהים ומתן שירות ברמה בלתי מתפשרת הם אבני היסוד של החברה.

סוגי ליסינג תפעולי

  • ליסינג תפעולי חלקי- תשלום חודשי עבור הרכב, ביטוח מקיף, אגרת רישוי, ביטוח חובה ותשלום נוסף באם יש חריגה בקילומטרז' שסוכם מראש.
  • ליסינג תפעולי מלא- תשלום חודשי עבור הרכב, בצירוף שירותי אחזקה מלאים וחבילת שירות מקיפה. כחלק מכל זאת הלקוח מקבל: אחזקה שוטפת, טיפולים שוטפים, תיקונים, החלפת צמיגים, מגבים ומצבר, שירותי שינוע, רכב חלופי, רכב גישור, שירותי דרך, חילוצים וגרירות ועוד.

חשוב לציין כי בשני המקרים בתום תקופת עסקת הליסינג הרכב יוחזר לאלבר. הארכת החוזה לאחר תום תקופת הליסינג תהיה בהתאם לתנאים חדשים שיוסכמו.

ליסינג עושים רק באלבר 

  • אמינות מעל הכל- בעסקת ליסינג תפעולי מול אלבר מובטח לכם ראש שקט, אנחנו מבטיחים לכם שקיפות מלאה וגב פיננסי איתן.
  • מחירים ותנאים כדאיים במיוחד- מימון משתלם ונוח שיחסוך לכם בהוצאות, בעלויות עקיפות (מנהלה, זמן עובדים ועוד) וינכה לכם את המאזן מסעיפי פחת והון.
  • איכות- באלבר כלי הרכב זוכים לתחזוקה אופטימלית. אצלנו כל כלי הרכב מקבלים טיפולים באופן שוטף במוסכים מורשים, תוך הקפדה על תיקונים מידיים ושימרה על איכות ללא פשרות.
  • שירות מקצועי ואישי- מוקד טלפוני מקצועי העומד לרשות לקוחותינו 24/7 עם מנהל לקוח אישי. צי ניידות שירות מקצועי, סניפי שירות ליסינג בפריסה ארצית ומנהלי שירות ותפעול מנוסים. כל אלה מקנים לאלבר את היכולת להעניק שירות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.
  • כיסוי ביטוחי- ביטוח חובה ומקיף, שירותי גרירה, חילוץ ורכב חלופי.
  • כמות- היצע כלי הרכב שעומד לרשותכם בסניפי אלבר הינו מהגדולים ביותר בארץ. תוכלו למצוא מגוון רכב של כלי רכב מהנחשקים בשוק הישראלי ומסוגים שונים.
  • זמינות- הפריסה הארצית הענפה של סניפי אלבר השונים אנחנו יכולים להבטיח לכם זמינות ויעילות בתחזוקה שוטפת ובפתרון כל בקשה.
  • מערך השירות- מתבצע על ידי עובדי אלבר ולא באמצעות קבלני משנה. כמו כן, לאלבר חברות בת אשר תומכות את מערך השירות (ממסי שירותי דרך וגרירה, מוטו פארק חברת חלקי חילוף) דבר  המאפשר להתחייב לזמני שירות מהירים במיוחד.-100% אלבר 

בסופו של יום, בין אם תבחרו בליסינג תפעולי מלא ובין אם תבחרו בחלקי, חשוב שתבחרו בקפידה מול איזו חברה לעבוד. אנחנו באלבר מבטיחים לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר עם מחירים משתלמים ואת הערך הטוב ביותר עבור השקעתכם.

למידע נוסף על ליסינג תפעולי פרטי >>

לקבלת הצעה משתלמת לליסינג תפעולי מנציג אלבר

עוד בנושא: