באנר ליסינג תפעולי לעסקים קטנים
דף הבית > ליסינג תפעולי > ליסינג תפעולי לעסקים קטנים

ליסינג תפעולי לעסקים קטנים

בעלי עסקים יקרים, שאתם פותחים עסק חדש מול עיניכם עומדות התעסקויות רבות והוצאות רבות, יש לכם דברים להתעסק בהם והוצאת רכב זו הוצאה שתצטרכו לתת בה את הדעת.

רכב הוא כלי שמשרת כל בעל עסק, רכישת רכב נחשבת להוצאה כבדה במיוחד., מדובר באובדן כסף רב בדמות ירידת ערך הנגרמת לרכב מרגע עלייתו לכביש, אחזקה שוטפת ותיקונים שהם "כאב ראש גדול" רכישת ביטוחים עבור הנוהגים ברכב ולרוב גם טרטור והתעסקות מיותרת הגוזלת זמן רב. האופציה הכי נוחה למזער את ההוצאה והרגשה הכבדה היא מילת קסם אחת- "ליסינג".

אז כדי להקל עליכם בתהליך קבלת ההחלטות, החלטנו להסביר לכם פשוט וברור – מה ההבדל בין ליסינג תפעולי מלא לליסינג פרטי, איך מבצעים עסקת ליסינג תפעולי לעסקים? מהם היתרונות? ובאילו מקרים רשות המיסים תכיר בעסקת הליסינג כהוצאה מוכרת?

אז בוא נתחיל –מהי עסקת ליסינג?

היום שומעים הרבה את המונח ליסינג, אז בואו נעשה סדר ונסביר את כל הפרשנויות שקיימים בעולם הליסינג.

ליסינג פרטי

עסקה המיועדת בעיקרה למגזר הפרטי בה הלקוח מתחדש ברכב חדש ללא לקיחת הלוואות ללא ריביות וללא תפיסת מסגרת אשראי. היתרון בליסינג פרטי זה הנוחות הפיננסית. בעסקת הליסינג הפרטי משלמים מקדמה מותאמת אישית בהתאם ליכולות הלקוח והשאר בתשלומים חודשיים לתקופה ידועה מראש הנעה בין 18 חודשים ל 36 חודשים כאשר  בתום העסקה פשוט מחזירים את הרכב לחברת הליסינג. בלי התעסקות מיותרת  עם מכירת הרכב לקיחה לבדיקות, ניהול מו"מ עם קונים פוטנציאלים וכיוצ"ב.   הלקוח מקבל רק את הרכב וכל שירות נוסף כגון כיסוי ביטוחי תשלום אגרת הרישוי וטיפולים זה על חשבונו. ניתן לרכוש חבילה בנפרד הכוללת ביטוח חובה + כיסוי מקיף + צד ג'+ טיפולים, שלרוב יוצאת כדאית יותר מאשר לרכוש מרכיבים אלו  בנפרד.

ליסינג תפעולי מלא

עסקה שמיועדת לבעלי עסקים (עסק קטן, עוסק מורשה וחברות בע"מ). עסקה בה הלקוח משלם פיקדון המהווה את תשלומי העסקה האחרונים והשאר בתשלום חודשי לתקופה של שלוש שנים.. במסגרת העסקה מקבל בעל העסק רכב לפי דרישתו ומותאם עבורו בהתאם לאופי הפעילות לו הוא זקוק לרכב, אחזקה מלאה של הרכב וחבילת שירות מקיפה (שירותי דרך, תשלומי אגרות ביטוח, שירותי תחזוקה ועוד)  הליסינג כולל הכל מהכל חוץ מדלק ותיקון תקרים!.

באלבר יש מספר שירותים בעסקת הליסינג התפעולי

  1. מחירים ותנאים כדאיים- פריסת תשלומים נוחה, ומקדמה מותאמת אישית שאפשר לעמוד בה.
  2. שירות נהגים מלא -כל טיפול או שירות שאתם צריכים (תקלה, טסט, טיפול ועוד) אנחנו כאן בשבילכם, יש לנו שירות שינוע רכב לטיפולים השוטפים ולטיפול בתקלות, אתם בראש שקט!
  3. שירות דרך- כל השירותים שאתם צריכים בדרכים כגון שירותי חילוץ וגרירה, רכב חלופי, ותיקוני דרך ועוד– נתקעתם בלי מצבר? יש בעיה בקודנית?  נשרפה המנורה? הכי פשוט והכי קל תתקשרו למוקד השירות שלנו, מוקד טלפוני שזמין בשבילכם 24 שעות ביממה ומיד תקבלו שירות.
  4. ביטוח חובה + כיסוי ביטוח מקיף וצד ג' מלא ע"פ פוליסה תקנית -ביטוחים עולים לא מעט כסף, בשנה שלמה זה יכול לנוע בשנה בין 3,000 ₪ ל- 8,000 ₪  וזה בתנאי שלא הייתם מעורבים באירוע ביטוחי שאז תעריף הביטוח מתייקר. וכמובן תלוי בסוג הרכב. בעסקת הליסינג התפעולי  התשלום של כל הביטוחים כלולים במחיר, שזה חסכון אדיר.
  5. תשלום אגרת הרישוי- העסקה כוללת את תשלום אגרת הרישוי השנתית
  6. שירותי תחזוקה – אנחנו מעניקים  טיפולים שוטפים (החלפת צמיגים, מגבים, מצבר ועוד) במקרה של תאונה חלילה, כל הטיפולים והתיקונים נעשים במוסכים מורשים מטעם משרד התחבורה , התיקון  הוא איכותי וכולל בקרת איכות.
  7. רכב חליפי- על כל מקרה של תאונה, תקלה שלא ניתן לעשות ברכב שימוש, גניבה או טוטאל לוס מקבלים רכב חלופי.

אז איך מתבצע כל התהליך של הליסינג התפעולי לעסקים?

התהליך הוא פשוט, ברגע שאתם יוצרים עמנו קשר בטלפון 3537* או בטופס יצירת הקשר באתר, הפניה תועבר לאחד ממנהלי הלקוחות שלנו והוא ייתן לכם את המענה המושלם ואת כל המידע בהתאם לצרכים שלכם, ממש Taylor made. במידה ותרצו להתקדם נצטרך לבצע בדיקת אשראי באופן הבא: , אתם תעבירו אלינו ניירת ודוחות כספיים, ואנחנו נבדוק מול המחלקה הכללית שלנו. מכאן אתם בידיים טובות. יש לכם רכב חדש, וסוללה של נותני שירות שיתנו לכם את הלב וכמובן את שירותי הרכב הטובים ביותר.

יתרונות של עסקת ליסינג תפעולי באלבר

חוסכת את כל ההתעסקות בתחום הרכב, פוטרת את הלקוח מכאבי ראש ומשאירה כסף נזיל להשקעות אחרות או לכל צורך אחר .
יחס אישי ושירות מקצועי לכל לקוח – לכל לקוח יש מנהל לקוח שמלווה אותו לכל תקופת העסקה
זמינות –מוקד שירות ארצי בבעלותנו הפועל עבורכם  24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לצורך טיפול בכל נושא הקשור לכלי  הרכב, כמו כן היתרון העצום שלנו שאנחנו נמצאים בכל מקום, יש לאלבר פריסה ארצית רחבה, מה שמעלה את הזמינות ופתרון לכל בקשה בכל מקום שרק תהיה.
מבחר ענק – כמעט כל דגם שתרצו נוכל להציע לכם בהתאם לצרכים שלכם, לחברת אלבר כוח קנייה גדול ומרוכז המעניק לחברה יתרון בכל הנהג  לתמחור ולמלאי זמין .
הכל  in house –כל מערך השרות והתפעול הינו בבעלות החברה, מה שמאפשר שליטה מלאה על טיב השירות.

באילו מקרים רשות המיסים תכיר בעסקת הליסינג כהוצאה מוכרת?

השלב האחרון והכי חשוב לבעל עסק הוא מול שלטונות המס, הרבה לא יודעים איך זה מתבצע כל העניין של החזרי מס בעבור ליסינג תפעולי.

בהתאם לתקנות מס הכנסה,  כאשר לקוח בוחר בליסינג תפעולי חלקי – ומשלם תשלום חודשי בו הוא מקבל כיסוי ביטוח והרכב לשימושו האישי, רשויות המס יכירו בעסקה זאת במלואה רק עם מדובר בעסקה של חמש שנים ומעלה.

בהנחה ותבחרו בליסינג תפעולי מלא/ מקיף - עסקה שכוללת מימון מלא של מוקד, טלפון 24/7, טיפוליים מכניים שוטפים, חשוב שתדעו מראש -  איך שאתם רשומים ברשות המיסים ככה התייחסו אל הקיזוז יש הבדל בין אם אתם עסק הרשום כחברה בע"מ , או עסק מורשה , ולכן המלצתנו היא לפנות ליועץ מס להתייעצות על מנת שתדעו האם הרכישה שלכם מוכרת באופן חלקי או מלא.

ולסיום, יש לנו בקשה מהלב, את תשומת הלב תקדישו בעסקים שלכם, ולנו באלבר תנו לדאוג לרכבכם!

לקבלת הצעה משתלמת לליסינג תפעולי מנציג אלבר