דף הבית > כתבות ומאמרים > שיתוף פעולה עם לתת

שיתוף פעולה עם לתת

ערב ראש השנה: אלבר תעמיד לרשות ארגון "לתת" מערך של אמצעים, מכלי רכב עד כוח אדם. הנהלת חברת "אלבר" תעניק מערך של אמצעים לרשות ארגון "לתת" אשר יסייע למתנדבי "לתת" לרכוש, לארוז ולהפיץ את חבילות המזון אותן הם מתעתדים להעניק בחום ,למשפחות הנזקקות ערב החג.

חברת הליסינג והשכרת הרכב 'אלבר' מקבוצת אלעזרא,מעניקה במהלך השבועות האחרונים סיוע ייחודי ברמה הלוגיסטית למשפחות ארגון 'לתת', לרגל ראש השנה. בתקופה זו נערכים בארגון לסייע לאלפי משפחות נזקקות שידן אינה משגת לחגוג את החג בכבוד. השנה החליטה הנהלת חברת 'אלבר', במסגרת התפיסה שמנחה את "אלבר" - האחריות חברתית, כגישה ניהולית עסקית היא חלק מחיי היום יום ב"אלבר".

הסיוע לארגון "לתת" יתבטא בבניית ערוץ המעמיד לרשותו אמצעים רבים שיסייעו למתנדבים לרכוש, לארוז ולהפיץ את חבילות המזון אותן הם מתעתדים לחלק למשפחות הנזקקות ערב החג. עובדי 'אלבר' יתגייסו לסייע למתנדבי ארגון 'לתת' לארוז חבילות למשפחות הנזקקות, העובדים גם יאספו, באמצעות כלי רכב של 'אלבר', קשישים וניצולי שואה למסיבות ראש השנה שארגון 'לתת' מארגן, כמו-כן תעמיד החברה לרשות הארגון 10 כלי רכב לאיסוף מצרכי מזון מהמרכולים השונים למען הנזקקים. מחלקת מסירות הרכב של 'אלבר' תתרום את חלקה לארגון "לתת" . עובדי המחלקה הודיעו כי הם מעבירים את התקציב שיועד ליום הכיף שלהם לטובת ארגון 'לתת'.

ינון עמית, מנכ"ל חברת אלבר: "באלבר התרומה לקהילה היא חלק מהתרבות הארגונית. אנו פועלים מתוך רצון אמיתי לנתינה, תוך חיזוק ארגוני סיוע המסייעים לחלשים בחברה. אנו ערים לעובדה שחלקים מהציבור מתקשים להתקיים כיום בכבוד ובחגים מצוקתם מחריפה. נפלה בחלקנו זכות גדולה להקל במעט על מצוקת המשפחות הללו, לשמח אותן ולסייע להן לחגוג את השנה החדשה בכבוד. אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה שיצרנו השנה עם ארגון 'לתת', ישיג את המטרה שלשמה נולד".

חזרה לכל המאמרים >>