באנר פיקאפ בכביש זה לא רק טנדר
דף הבית > כתבות ומאמרים > פיקאפ בכביש זה לא רק טנדר

פיקאפ בכביש זה לא רק טנדר

להתחיל עם מישהי ברמזור זה רעיון לא רע בכלל, רק תלוי איך אתם עושים את זה. ריכזנו עבורכם כמה משפטים שיוצרים אינטראקציה וגם כמה שממש הצחיקו אותנו. בנות, זה לגמרי גם בשבילכן.

איך באמת להתחיל עם בנות המין היפה כשעומדים ברמזור? או איך לא... בנות, יש כאן כמה שיתאימו גם לכן.

מוכרת?
קלאסי, קצר, יוצר אינטראקציה. אם יש לה רכב ממש ישן ומקרטע זה אפילו יותר מצחיק. תשאל: "רכב חדש?" או "רוצה לעשות טרייד אין עם האוטו שלי?" אם יש לה חוש הומור היא תצחק ואולי גם תמשיך בשיחה. אם אין לה חוש הומור, כנראה שהחלון שלה ייסגר יותר מהר ממהירות האור... בנות, גם לכן מותר לפעמים לפתוח את החלון, לסמנו לנהג של האוטו שלידכם לפתוח גם ולשאול אותו בשיא העדינות, עם חיוך מהפנט-"מוכר"? כנראה שגם הוא יחייך ומכאן זה כבר לגמרי שלכן.

רוצה לקחת אותי טרמפ?
משפט שעובד (או לא באמת...) כשלידכם עוצרת בחורה נחמדה על טוסוס. סמנו לה לפתוח את החלון, כבר מצחיק כי אין לה חלון...,ותשאלו אותה בשיא הנונשלנט אם יש מצב שהיא מרכיבה אתכם על הטוסטוס..כי "אתה בדיוק יצאת מחברה להשכרת רכב אבל נראה שהרכב ששלה הרבה יותר שווה... לא נשקר, סביר שהשאלה הזאת תגרור מצידה התקדמות זריזה לקו הלבן, כמה שיותר רחוק ממך ואולי אפילו תסנן איזה עיוות פרצוף קטן... אבל מי יודע אולי מתישהו זה יכול לעבוד... עדכנו אותנו. 

בנות, לכן אולי יש סיכוי יותר גבוה עם המשפט הזה. אבל שוב, לא מבטיחים.

מה הבעיה? אז תוסיף עוד חצי מליון
כאן צריך קצת כישרון משחק. פתחו את החלון עשו כאילו אתם מדברים באוזניה ואמרו את המשפט הבא בקול רם "סבבה אחי, אז בוא נוסיף עוד חצי מליון ונסגור את זה, אנחנו מתעסקים בזה כבר יותר מידיי זמן. חצי מליון שקל זה לא הרבה."כבר תפסתם את תשומת ליבה (או תשומת ליבו בנות...). היא תסתובב לעברם, לראות מי זה הבחור שבשבילו חצי מליון שקלים זה "לא הרבה", מבטיכם יפגשו, תחייך חיוך קטן, תסמן שאתה בטלפון אבל שהיא יכולה להשאיר את הטלפון שלה.

אם הייתי רמזור, הייתי מחליף לאור אדום בכל פעם שאת עוברת כדי שאוכל להסתכל בך יותר.
אין הרבה מה לומר על המשפט הזה, הוא מדבר בפני עצמו.... ועוד אחד אחרון, שאי אפשר באמת להתעלם ממנו, כזה שמותיר רק שתי אופציות אפשריות-הצלחה אדירה או כישלון חרוץ.

תגידי, אנחנו באמת צריכים לעשות תאונה כדי להחליף פרטים?
אם לא קיבלת את שאריות האייס קפה שלה בפנים, ראה זאת כהצלחה...

אז בהצלחה...
והכי חשוב, סעו בזהירות.

חזרה לכל המאמרים >>