באנר המקומות הרומנטיים לך, לה, ולרכב שלך
דף הבית > כתבות ומאמרים > המקומות הרומנטיים לך, לה, ולרכב שלך

המקומות הרומנטיים לך, לה, ולרכב שלך

מקומות מעניינים לנסוע אליהם ביחד עם האוטו לבילוי זוגי ומהנה

הרי אין דבר רומנטי יותר יותר מבילוי משותף ברכב. לפחות בשבילה...אם היינו שואלים אותך, היית אומר שמה שהכי מרגש אותך זה רכישת רכב...אבל, כל הסרטים ההוליוודיים מוכיחים זאת-בילוי בדרייב אין עם פופקורן וסרט טוב או צפייה בשקיעה באיזו נקודת תצפית שמשקיפה הרחק. אז גם לנו יש כמה המלצות כאלה, לא מתוך סרט הוליוודי, אלה היישר מארצנו הקטנה.

פארק בריטניה
לא רחוק מהכניסה לקיבוץ בית גוברין ישנו שביל הנכנס לחבל ארץ שכלו נופים מרהיבים. אורכו של המסלול הוא 20 ק"מ החוצה את הפארק. תוכלו ליהנות מנופים קסומים, בארות ובורות מים, נחלים ומערות. אגב, שמה של חבל ארץ זו, בפי מדרכי הטיולים\ היא 'הולי לנד', על שם החורים-המערות, הבורות והמחילות שבאיזור. משך הטיול 2-4 שעות.

ספארי
הספארי ברמת גן, 1000 דונם של טבע בלב האורבניות. מן מסע רומנטי ומרתק בעקבות בעלי החיים בסוואנה אפריקנית. בעלי החיים נעים באופן חופשי ואתם זוכים להיות אורחיו של הטבע. חשוב לזכור לא לרדת מהרכב במסלולים המסומנים לכך ולהישאר עם חלונות סגורים. בספארי תפגשו כ-1600 בעלי חיים שונים בניהם אריות היפופוטמים נמרים ובעלי חיים מסקרנים. זה בדיוק הזמן לאחוז ידיים ולהתפעל מהיופי. אנחנו רק ממליצים לא לשחק אותה גיבור גדול באזור האריות ולהתגרות בהם...כי אז מימון רכב חדש יעסיק אותך יותר ממימון הדייט שלכם...

שקיעות
מהו סמל הרומנטיקה אם לא שקיעה. הקלישאה המושלמת אך הקסומה ביותר...מצאנו יעד אחד מיוחד שכל שקיעה בו תגרום לניצוצות. על חודו של מצוק המשקיף מרמת הגולן לכנרת מסתתר לו מצפה אופיר. אומרים שהשקיעה שם היא הרומנטית ביותר, תצפית נוף מהחרמון והרי הלבנון בצפון, לגליל, לכנרת ולעמקים. אפשר לשבת בתוך הרכב ולצפות ואפשר גם לצאת החוצה וליהנות מהאוויר המדהים של האיזור.

אז תיהנו מהרומנטיקה
וסעו בזהירות

חזרה לכל המאמרים >>