About1

אודות

אלבר, מקבוצת אלעזרא, היא חברה מובילה במגוון תחומי פעילות בענף הרכב

אלבר מובילה בתחום הליסינג תפעולי וניהול ציי רכב לעסקים וחברות, ליסינג לפרטיים ,מכירת כלי רכב, טרייד אין, מימון לרכב והשכרת רכב.
מאז נוסדה בשנת 1994 אלבר משרתת בהצלחה, תוך יישום הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומה, עשרות אלפי לקוחות מרוצים, פרטיים ועסקיים כאחד.
החברה, המציבה את השירות ללקוחותיה בראש סדר העדיפויות שלה, מפעילה למעלה מ-40 סניפי מכירת רכב, 12 אולמות תצוגה וליסינג וכ-30 סניפי השכרת רכב בפריסה ארצית. אגרות החוב של החברה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

רכבים בכניסה לסניף

איתנות פיננסית
לאלבר גב פיננסי איתן, ניסיון רב בשירות חברות מהמובילות במשק הישראלי ועשרות אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים כאחד.

מומחיות וניסיון
מנהלי הלקוחות ויועצי המימון של אלבר הם בעלי השכלה בכלכלה ובמינהל עסקים ועתירי ניסיון בתחום על כל היבטיו. ניסיונם מאפשר שימוש בכלי המימון והליסינג המתקדמים ביותר. שיתוף פעולה ארוך השנים בין אלבר לבין יבואני הרכב מאפשר לאלבר להציע תנאים פיננסיים אטרקטיביים ולהגביר אף יותר את איכות השירותים המסופקים על ידה.

שביעות רצון הלקוחות
הלקוח, גדול כקטן, ניצב במוקד עניינה של החברה. אלבר שמה דגש על שביעות רצונו של הלקוח. לשם השגת מטרה זו, מושקעים מאמצים רבים לשדרוג מתמיד של תשתית החברה, מחלקת התפעול והשירות , מוקד שירות הלקוחות הפועל 24 שעות ביממה ,7 ימים בשבוע. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי, בשילוב עם מערכות מחשוב ERP ו-CRM מתקדמות,אשר בפיתוחן והטמעתן השקיעה אלבר מליוני שקלים. כל אלה מעניקים ללקוחות החברה את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום התמיכה והשירות.

ניהול ציי רכב/ליסינג תפעולי
אלבר היא החברה המובילה בישראל לליסינג תפעולי וניהול ציי רכב והיא צברה ניסיון רב מעבודה רבת שנים עם החברות הגדולות ביותר במדינה. לקוחותיה נהנים מרכישת שירותים ממקורות חיצוניים (Outsourcing) לניהול ציי הרכב, וביכולתם להפקיד בידי המומחים של אלבר את כל האחריות למשימה הסבוכה של ניהול צי רכב והפעלתו. אלבר מתאימה לכל לקוח עסקה מודולרית המותאמת לצרכיו. בחירה באפשרות זו מעניקה שקט מקצועי בתחום ציי הרכב, יעילות מקסימלית ויתרון כלכלי. הלקוח יכול להפנות את הכספים הנחסכים להשקעה בתחומים אחרים של העסק.

השכרת רכב EUROPCAR
אלבר מציעה שירותי השכרת רכב ומייצגת את חברות ההשכרה הבינלאומיות והמובילות בעולם, EUROPCAR אשר להן אלפי סניפי השכרה ברחבי העולם. שירותי ההשכרה בישראל ניתנים בפריסה ארצית, ללקוחות עסקיים, ציבוריים ופרטיים. בנוסף, החברה מעניקה שירותי השכרה לתיירים ואנשי עסקים מחו"ל. לאלבר מגוון רחב של כלי רכב משנות הדגם האחרונות, שאותם היא משכירה לתקופות ארוכות וקצרות טווח.

מכירת כלי רכב
במרכזי אלבר בפריסה ארצית, מוצעים למכירה כלי רכב מיד ראשונה מליסינג והשכרה. כלי הרכב הנמכרים, הינם מצי הרכב המטופח והמטופל של אלבר. היסטוריית הרכב ידועה ו מתועדת, המכוניות נמסרות ללקוח אחרי בדיקה והשקעה מרובה בהשבחת הרכב ועם אחריות לשנה. באלבר היצע של כלי רכב במגוון דגמים רבים ומבוקשים, חבילות טרייד אין משתלמות במיוחד, תנאי מימון אטרקטיבים והנחות. בחירה באפשרות זו מונעת מהלקוח את הדאגה, הקשיים ואי הוודאות הנלווים בדרך כלל לתהליך של רכישת רכב משומש.

ליסינג לפרטיים- קפיצה קלה למכונית חדשה
אלבר היא חברת הליסינג הפרטי המובילה והוותיקה בישראל. נציגי אלבר מציעים ללקוחות תוכניות מימון וליסינג לפרטיים בהתאמה אישית. בנוסף, אלבר מציעה באופן בלעדי את שיטת הליסינג פרטי הייחודית, המאפשרת ליהנות מהיתרונות של נהיגה במכונית חדשה, תמורת תשלום חודשי קל ונוח. כך, הלקוחות יכולים להשקיע את כספם במילוי צרכים ובהגשמת חלומות אחרים.

טרייד-אין
אלבר מבינה שהתקדמות לרכב חדש היא צעד משמעותי. לכן, על מנת להקל על לקוחותיה, ובנסיון לעזור להם להפוך רכב ישן לחדש, אלבר מציעה את חבילות הטרייד אין המשתלמות ביותר. כל לקוח יכול להכנס עם הרכב לאחד מסניפי אלבר בפריסה ארצית ולצאת בנוחות ובמהירות עם רכב חדש ובטוח.

לאן שלא תפנה-אנחנו שם!
סניפי אלבר פרוסים ברחבי הארץ. בסניפים, ניתן לקבל מידע מקצועי על המוצריםהמוצעים ע"י אלבר: ליסינג, השכרה, מכירה, טרייד אין, מימון וביטוח. אלבר מפעילה 22 סניפי מכירת רכב, 12 סניפי שירות ליסינג ו -14 סניפי השכרת רכב. כתובות הסניפים מצויינות באתר האינטרנט של החברה.