באנר שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא ליסינג פרטי

מהי עסקת הליסינג הפרטי?

תכנית תשלומים גמישה, בהתאמה אישית, לנהיגה ברכב חדש.בשלב הראשון: משלמים מקדמה גמישה שנעה בין 10% ל- 50% ממחיר הרכב בשלב השני: משלמים תשלום חודשי נמוך ונוח בהתאם לתקופה שתבחרו. בשלב השלישי: בתום התקופה ניתן לבחור באחד מהמסלולים הבאים: להתקדם לרכב חדש, לרכוש את הרכב תמורת סכום ידוע מראש ועוד...

לאיזה רכב ניתן לבצע את עסקת הליסינג הפרטי?

בעסקת ליסינג פרטי של אלבר ניתן לרכוש מגוון רב של דגמים לפי בחירה.

האם אני יכול לקבוע את גובה התשלום בליסינג הפרטי?

בהחלט. עסקת ליסינג פרטי מאפשרת לך לקבוע את גובה התשלום הנוח לך. יועצי ה- EASY PAY שלנו הנם עתירי ניסיון בתחום וישמחו לסייע ולהתאים עבורך את העסקה הנוחה לך ביותר. גובה המקדמה והתשלום החודשי יותאמו לצרכיך ומשאביך.

יש לי רק 20,000 ₪ , האם אני יכול לקבל רכב חדש מה"ניילונים"?

בוודאי שכן! בשיטת הליסינג הפרטי של אלבר, שנהוגה מזה שנים בארה"ב ובאירופה, ניתן לקבל רכב חדש מבלי להיכנס להוצאה כבדה. אתה משלם את סכום המקדמה שנוח לך וכל השאר בתשלומים. בסוף תקופה תוכל לשדרג את רכבך לדגם חדש או לרכוש את הרכב שאצלך בסכום ידוע מראש.

האם עסקת הליסינג הפרטי חוסכת לי "כאב ראש"?

בהחלט כן. בעסקת הליסינג הפרטי , אלבר רוכשת עבורך את הרכב ומוסרת לך אותו. אלבר מונעת ממך, כלקוח, את כל ההתרוצצויות והלבטים הכרוכים בקניית רכב . יתרה מזו, בתום התקופה לאלבר האפשרות לרכוש ממך את הרכב ולאפשר לך לשדרג לרכב חדש.

מה עלי לעשות כדי לבצע עסקת ליסינג פרטי?

ראשית עלייך לפנות למוקד אלבר, הפועל 24 שעות ביממה, בטלפון 1-700-70-44-70 או *3537 או באמצעות האתר אינטרנט ולהשאיר את פרטייך. יועצי אלבר המנוסים יתאמו עמך פגישה וציעו לך את המסלול הנוח ביותר עבורך בהתאם לצרכיך ויכולתך. בכדי לקצר תהליכים מומלץ להגיע לפגישה עם המסמכים הבאים: 
כלקוח פרטי: 3 תלושי משכורת אחרונים, תדפיסי חשבון בנק מ- 60 הימים האחרונים, אישור מסגרת אשראי ות.ז. 
כלקוח עסקי (חברה בע"מ/עוסק מורשה): צילום של רשם החברות/תעודת עוסק מורשה, 6 דוחות מע"מ אחרונים, 3 דוחות 102 (משלושת החודשים האחרונים), תדפיסי חשבון בנק מ60 הימים האחרונים, מסגרת אשראי ופרוטוקול מורשה חתימה (חברה בע"מ).

האם הליסינג הפרטי הוא מוצר חדש? והאם לאלבר נסיון בתחום כזה של מוצרים?

מותג הליסינג הפרטי הוקם על ידי אלבר לפני מספר שנים. אלבר הינה מהחברות המובילות ביותר בתחום זה. למרות שהיא מבוצעת שנים רבות בישראל ונהנים ממנה אלפי לקוחות מרוצים, זוהי עיסקה מהפכנית שמשנה את שוק הרכב . היום אין צורך בהוצאות גדולות על מנת לנהוג ברכב חדש. באלבר אתה כל 3 שנים מחליף את רכבך לחדש וזוכה לנהוג ברכב חדש כל הזמן, בהוצאות נמוכות ותשלומים קלים. שיטת הליסינג הפרטי הנה שיטה המיישמת גישה, על פיה, הרכב הינו מוצר צריכה ולא נכס. השיטה נפוצה ביותר בארה"ב ובאירופה.

Loading nanoRep