השכרת רכב

קצת על עולם השכרת הרכב

השכרת הרכב בארץ הינה פתרון יעיל למספר מצבים. לדוגמא, עבור אנשים ללא רכב, אך שעדיין זקוקים לעיתים לכלי תחבורה פרטי. פתרון השכרת רכב יכול להיות יעיל גם לאלו שיש ברשותם רכב פרטי, אך הוא אינו מספק לצורך אירוע מסוים. למשל, אינו גדול מספיק עבור טיול או אינו מפואר מספיק עבור אירוע חשוב במיוחד.

באילו מקרים מומלץ לשכור רכב?

כאשר מתוכננת לכם נסיעה ארוכה מחוץ לעיר, עדיף לבחור באופציה של השכרת רכב בישראל. היות וכך אין אתם תלויים באף גורם והינכם עצמאיים לחלוטין. באם אתם מתכננים ביקור אצל משפחה או חברים שגרים באזור מרוחק , תוכלו להפוך את הנסיעה לחוויה משפחית נעימה. המקרה הנפוץ ביותר הינו , כאשר אתם מתכננים טיול עם מספר חברים. כך תוכלו לחלוק בעלויות הדלק, לתכנן נקודות עצירה או מסלולים שונים בדרך ולהתאים את סוג הרכב למספר האנשים בטיול.

לאחר שהחלטתם שהאירוע מחייב השכרת רכב, השאלה שכרגע עולה הינה כיצד לבחור את הרכב המתאים?

על מנת לקבל תשובה לשאלה זו, חשוב להגדיר את מטרת השכרת הרכב: מה הצרכים שלכם? האם מדובר על נסיעה בין עירונית? האם מדובר על נסיעה ארוכה? מה יהיה מספר הנוסעים בכלי הרכב? האם מדובר באירוע מיוחד במינו שברצונכם רכב מפואר יותר עבורו?

רצוי להתאים היטב את סוג הרכב לצורך האירוע על מנת שתוכלו לבלות בנוחות המרבית.

  • נסיעה לחופשה- סוף שבוע ארוך.
    באם אתם מתכננים לצאת לחופשה בארץ, באזור מרוחק ,המלצתנו הינה לבחור בסוג רכב שנחשב חסכוני בצריכת הדלק שלו .
  • נסיעה לצורך הובלה - נניח שהחלטתם לבצע הובלה קטנה והרכב שברשותכם אינו מספיק גדול בשביל להובלת הציוד. המלצתנו הינה לשכור רכב גדול יחסית (מסחרי או ואן) על מנת שיכנס בו המוצר הגדול אותו הינכם מעוניינים להוביל.
  • אירוע מיוחד-חתונה- מדובר ביום החשוב בחייכם- יום החתונה. סביר להניח ששיקולים שונים ילוו אתכם בבחירת הרכב ליום החשוב והמיוחד הזה. למשל, בוודאי תרצו רכב שחיצונית נראה יפה. אך חשוב לקחת בחשבון את מרכיב הנוחות.עד שעות הערב, הזוג מבלה זמן לא מבוטל ברכב, בנסיעה בין האתרים השונים. בשל כך, חשוב שתבחרו גם ברכב שיהיה לכם נוח ונעים לבלות בו. אנו ממליצים לשכור את הרכב כבר ערב לפני. 
  • לתקופה שאין רכב- במצבים בהם אתה מתלבט או ממתין לקניית רכבך הבא , או נמצא בין עבודות, ואין ברשותך רכב ליסינג (ליסינג תפעולי או ליסינג פרטי), האופציה הטובה ביותר עד שתבחר את כיוונך החדש היא לשכור רכב .

באיזו חברה לבחור?
עצתנו היא לפנות לחברה גדולה ומוכרת בשוק . מדוע ? באם תתעורר בעיה מערך השירות של חברה גדולה כמו אלבר ,ייתן לכם פתרון מהיר לכל בעיה. 
לסיכום, האופציה של השכרת רכב בארץ הינה יעילה ונוחה ויכולה לענות על כל צורך שלכם.

עוד בנושא:

Loading nanoRep